Verouderde browser


Het lijkt er op dat de browser die je gebruikt niet wordt ondersteund. Voor een optimale ervaring van onze website raden we je aan om je browser naar een modernere versie te updaten.

Menu
Rob Seveke

Rob Seveke

Directeur

024 - 360 31 21
rseveke@eventure.nl
LinkedIn
Frank van Croonenburg

Frank van Croonenburg

Operationeel manager

06 - 21 15 16 32
frank@eventure.nl
LinkedIn
Rolf Vrijaldenhoven

Rolf Vrijaldenhoven

Senior Projectleider

06 - 50 26 55 49
rolf@eventure.nl
LinkedIn
Mirjam Laarman

Mirjam Laarman

Manager Finance & Marketing

06 - 50 26 53 57
mirjam@eventure.nl
LinkedIn
Tinka Roes

Tinka Roes

Projectleider

06-12 13 91 31
tinka@eventure.nl
LinkedIn
Marlies van der Ven

Marlies van der Ven

Manager Werving & Selectie

06 - 57 97 56 01
marlies@eventure.nl
LinkedIn
Farenas Rodriquez

Farenas Rodriquez

Manager Excellence & Timetracker

06 - 83 23 82 95
farenas@eventure.nl
Dionne Litjes

Dionne Litjes

Junior Projectleider

06- 10 20 98 58
dionne@eventure.nl
LinkedIn
Roy Denteneer

Roy Denteneer

Projectmedewerker

06 - 10 21 51 97
roy@eventure.nl
LinkedIn
Silke van der Kolk

Silke van der Kolk

Projectmedewerker

06 - 57 97 50 73
silke@eventure.nl
LinkedIn
Anouk Oosterlaak

Anouk Oosterlaak

Projectmedewerker

06 - 51 52 01 01
anouk@eventure.nl
LinkedIn
Sjoerd Croes

Sjoerd Croes

Stagiair Marketing

024 - 360 31 21
sjoerd@eventure.nl
LinkedIn
Eline Janssen

Eline Janssen

Stagiaire Projectmedewerker

024 - 360 31 21
eline@eventure.nl
LinkedIn
Robin van Melis

Robin van Melis

Stagiaire Projectmedewerker

024 - 360 31 21
robin@eventure.nl
LinkedIn
Susan te Boekhorst

Susan te Boekhorst

Stagiaire Projectmedewerker

024 - 360 31 21
susan@eventure.nl
Simone Rodts

Simone Rodts

Stagiaire Werving & Selectie

024 - 360 31 21
simone@eventure.nl
LinkedIn
© Eventure 2018
WhatsApp Eventure