Verouderde browser


Het lijkt er op dat de browser die je gebruikt niet wordt ondersteund. Voor een optimale ervaring van onze website raden we je aan om je browser naar een modernere versie te updaten.

Menu
Rob Seveke

Rob Seveke

Directeur

024 - 360 31 21
rseveke@eventure.nl
LinkedIn
Frank van Croonenburg

Frank van Croonenburg

Operationeel manager

06 - 21 15 16 32
frank@eventure.nl
LinkedIn
Rolf Vrijaldenhoven

Rolf Vrijaldenhoven

Senior Projectleider

06 - 50 26 55 49
rolf@eventure.nl
LinkedIn
Mirjam Laarman

Mirjam Laarman

Manager Finance & Marketing

06 - 50 26 53 57
mirjam@eventure.nl
LinkedIn
Tinka Roes

Tinka Roes

Projectleider

06-12 13 91 31
tinka@eventure.nl
LinkedIn
Roy Denteneer

Roy Denteneer

Junior Projectleider

06 - 10 21 51 97
roy@eventure.nl
LinkedIn
Susan te Boekhorst

Susan te Boekhorst

Junior Projectleider

024 - 360 31 21
susan@eventure.nl
LinkedIn
Silke van der Kolk

Silke van der Kolk

Manager Werving & Selectie

06 - 57 97 50 73
silke@eventure.nl
LinkedIn
Juliette van den Dungen

Juliette van den Dungen

Planner

06 - 30 73 50 78
juliette@eventure.nl
LinkedIn
Anouk Oosterlaak

Anouk Oosterlaak

Projectmedewerker

06 - 57 97 56 01
anouk@eventure.nl
LinkedIn
Lindi Meeuwsen

Lindi Meeuwsen

Stagiaire Werving & Selectie

06 - 57 97 60 42
lindi@eventure.nl
LinkedIn
Manon Verbeet

Manon Verbeet

Stagiaire Projectmedewerker

06 - 10 20 25 36
manon@eventure.nl
LinkedIn
© Eventure 2018
WhatsApp Eventure